Најпродавана
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
40 ЕЕЗ/Комплет Налепници за лице со невидливо тенко лице Линија на лицето брчки опуштена кожа Лента за подигнување на лице во облик V за лице
За оваа ставка *  Брзо подигнување на лицето: Лентата за подигнување на лицето е дизајнирана за моментално подигање на опуштената кожа околу лицето, ефикасно го подобрува и зацврстува лицето, ги разредува брадата и лицето, создава лице во форма на V. *  Налепници за тенки лица: Транспарентен фластер за лице, ултра тенки (0,02 мм) филмови, незабележливи и дефинитивно не им е на луѓето да го забележат. Ултра тенки фолии со едната страна за лепење, природни, водоотпорни, флексибилни, целосно е невидлив за шминка, супер усогласен, лесен за примена *  Лесен за користење: За неколку секунди, можете да ги нанесете овие ултра тенки закрпи на вашите проблематични области и да бидете надвор од вратата. Едноставно залепете го едниот крај од лентата на едно место на кожата, а потоа ПОВЛЕЧЕТЕ ЈА КОЖАТА НАЗАД 3 до 4 инчи и цврсто турнете ја надолу. Резултатите се веднаш! *  Лесен и лесен за носење: Може да го користите на свадби, работа, забави, моделирање, фотографирање итн. Лесен е за користење и носење. Ефектите на слаби лица траат цел ден.
Shanghai Shindig 7LovesBeauty Face Lifting Tape Регрутирање партнери на глобален дистрибутер
Ние сме Шангај Шиндиг, водечка компанија со повеќе од 15 години искуство во индустријата во производство на висококвалитетни производи за убавина и додатоци. Сега бараме партнер за глобален дистрибутер кој ќе работи со нас. Нашиот ценет партнер ќе ужива во многу ексклузивни поволности. Контактирајте не ако имате било какви прашања!
Продавач на 3D Mink трепки 22mm 25mm 27mm 28mm 30mm 5D Mink Целосни трепки со амбалажа за трепки прилагодено без суровост e
2021 3D 5D 6D куфер со приватна етикета 100% рачно изработен сурово бесплатен визон за лажни трепки со сопствен бренд футроли за трепки на големо
Прилагодено Најдобар квалитет вовед во висок квалитет Приспособени производители на кутии за трепки од 3 пара од Кина на големо
Shindig Прилагодени 3 пара кутии за трепки, производители од Кина, испорачуваме бесплатни дизајни за пакувањеShindig со висок квалитет приспособени производители на кутии за трепки од 3 пара од Кина на големо - Шангај Shindig International Trading Co., Ltd., Ние обезбедуваме посветена услуга на клиентите 24/7. Сите прашања што ќе ни ги испратите ќе бидат обработени веднаш и сеопфатно за да се осигураме дека сте задоволни. Затоа, ние ви ги спасуваме сите главоболки кои доаѓаат со процесот на нарачка и чекање за испорака. За нас, целта е да се погрижиме да го имате тоа „уа“ чувство со нашата севкупна услугаShindig Вовед во висококвалитетни приспособени производители на кутии за трепки од 3 пара од Кина на големо - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd.Shindig Најдобар квалитет вовед во висок квалитет Прилагодени 3 пара кутии за трепки од Кина на големо - Шангај Shindig International Trading Co., Ltd.Shindig Customized Најдобар квалитет Вовед во висококвалитетни приспособени производители на кутии за трепки од 3 пара од Кина на големо - Шангај Shindig International Trading Co., Ltd. околу светот. Сакаме да ги пробаат новите производи за да можат овие клиенти да бидат доволно сигурни да ги купат
Висококвалитетен ајлајнер од нов тип на преса Трговија на големо - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd.
Shindig Висококвалитетен Нов молив за очи од типот на печат Трговија на големо - Шангај Shindig International Trading Co., Ltd., Ние обезбедуваме посветена услуга на клиентите 24/7. Сите прашања што ќе ни ги испратите ќе бидат обработени веднаш и сеопфатно за да се осигураме дека сте задоволни. Затоа, ние ви ги спасуваме сите главоболки кои доаѓаат со процесот на нарачка и чекање за испорака. За нас, целта е да се погрижиме да го имате тоа „уа“ чувство со нашата севкупна услуга
Најдобар висококвалитетен комплет четкички за шминкање на големо - Шангај Шиндиг Меѓународна трговска копродукции, ООД Фабричка цена - Шиндиг
Висококвалитетен комплет четки за шминка Shindig Трговија на големо - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd., Сигурна, сигурна и безгрижна услуга веднаш од фазата на производство до моментот кога вашата нарачка ќе стигне до вашиот праг. Не треба да кревате прст бидејќи ви ги отстрануваме главоболките и ви го доставуваме само најдобротоShindig Најдобар висококвалитетен комплет четки за шминкање на големо - Шангај Shindig International Trading Co., Ltd. Фабричка цена - Shindig, Ние обезбедуваме посветена услуга на клиентите 24/7. Сите прашања што ќе ни ги испратите ќе бидат обработени веднаш и сеопфатно за да се осигураме дека сте задоволни. Затоа, ние ви ги спасуваме сите главоболки кои доаѓаат со процесот на нарачка и чекање за испорака. За нас, целта е да се погрижиме да го имате тоа „уа“ чувство со нашата севкупна услуга
Прилагодена висококвалитетна ласерска козметичка кеса Трговија на големо - Шангај Shindig International Trading Co., Ltd. производители од Кина
Висококвалитетна ласерска козметичка кеса Shindig Трговија на големо - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd., По секое лансирање на нови стилови на трепки, испраќаме бесплатни примероци до нашите клиенти од целиот свет. Сакаме да ги пробаат новите производи за да можат овие клиенти да бидат доволно сигурни да ги купатShindig Прилагодена висококвалитетна ласерска козметичка кеса на големо - производители на Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. од Кина, флексибилен MOQ (минимална количина на нарачка) за да се исполнат барањата на клиентите
Најдобра висококвалитетна пинцета за трепки на големо - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. - Shindig
Висококвалитетни пинцети за трепки Shindig Трговија на големо - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd., 1-2 месеци бесплатно складирање во случај да нарачате стока на големо. Ова решава неколку предизвикувачки прашања со кои се соочуваат клиентите за е-трговијаShindig Најдобра висококвалитетна пинцета за трепки на големо - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. - Shindig, Ние ги доставуваме сите производи на залиха во рок од 24 часа, за да можете да сметате на брза испорака на нарачките
Зошто 7 ја сака убавината?

Во 7loves Beauty, ние ги фокусираме нашите напори да ги обезбедиме најдобрите производи за убавина/козметика и услуги за клиентите на нашите

клиенти. Додека работиме со нашите клиенти, ние воспоставуваме поволни аспекти за нив за да се осигураме дека се

задоволен, вклучувајќи:

  1. Флексибилен MOQ (минимална количина на нарачка) за да се задоволат барањата на клиентите


  1. 1-2 месеци бесплатно складирање во случај да нарачате стока на големо. Ова решава неколку предизвикувачки прашања со кои се соочуваат клиентите за е-трговија


  1. Сигурна, сигурна и безгрижна услуга од фазата на производство до моментот кога вашата нарачка ќе стигне до вашиот праг. Не треба да кревате прст бидејќи ви ги отстрануваме главоболките и ви го доставуваме само најдоброто
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Chat
Now

Испратете го вашето барање