Налепница Леплива лента за шминкање Налепница за подигнување на брадата тенко лице налепница со невидлив артефакт за кревање лице
Налепница Леплива лента за шминкање Налепница за подигнување на брадата тенко лице налепница со невидлив артефакт за кревање лице
Налепница Леплива лента за шминкање Налепница за подигнување на лице за шминкаShindig Висококвалитетен лепенка за подигнување на лице Лифт брадата вилица тенко лице Налепница Леплива лента за шминкање налепница за подигнување на лице Трговија на големо-Шангај Shindig International Trading Co., Ltd., Ние доставуваме бесплатни дизајни за пакување
Невидливо кревање Добро за потенок кожа лице кое може повеќекратно да се употребува 24-часовна алатка за лице и ленти за подигање лице под косата Производителите
Невидливо кревање Добро за потенок кожа лице кое може повеќекратно да се употребува 24-часовна алатка за лице и ленти за подигање лице под косата Производителите
Невидлив лифт Добар за сува кожа потенок Мала алатка за лице кое повторно се употребува 24-часовна и ленти за подигање лице под косата  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива во добра репутација на пазарот.Шиндиг ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на невидливиот лифт Добро за сува кожа, потенок Мала алатка за лице за повеќекратна употреба 24-часовна алатка и ленти за подигнување на лице под косата може да се приспособат според вашите потреби.
Тенко лице Невидливи налепници за лице Лента за подигнување на брчките опуштена кожа во облик V Тајна лента за подигнување на лице и ленти
Тенко лице Невидливи налепници за лице Лента за подигнување на брчките опуштена кожа во облик V Тајна лента за подигнување на лице и ленти
Стринговите за лице се достапни во беж или кафеава боја, што најмногу одговара на бојата на вашата коса.Професионален мејкап трик со години, комплетот за подигнување на лице може да помогне да се отстрани појавата на видливите брчки и да се подигнат очите, исто како лифтинг на лицето, без болна операција.
Лента за подигнување на лице, 40 парчиња Ултра тенка невидлива лента за лице со јажиња за кревање еластична, затегнувачка кожа и криење на лицето и не
Лента за подигнување на лице, 40 парчиња Ултра тенка невидлива лента за лице со јажиња за кревање еластична, затегнувачка кожа и криење на лицето и не
Лифтинг на лице: Системот за подигнување на лицето и вратот ја подобрува опуштената кожа и ги елиминира брчките на лицето, вратот, брадата и пределот околу очите.Меки и удобни: Направени се од еколошки материјали, безбедни за употреба, здрави, меки и удобни, што може да ви помогнат да го подигнете лицето, вратот, очите и друго, без да ја чешате нежната кожа.Пренослива големина: невидливите налепници за подигнување на лице од v-линија се компактни и лесни, лесни за чување во мала кутија или козметичка кеса без да заземаат многу простор, а исто така можете да ги ставите во вашата чанта или џеб, носејќи ги на различни места за потребите на шминката.Пакетот е вклучен: Ќе добиете 40 парчиња ленти за подигање на лице и 8 парчиња јажиња за подигнување, достапни во различни должини и форми, доволно количество за да ги задоволите вашите барања за дневни потреби и замена.Забелешка: Чувајте го лицето чисто и суво пред да го користите, немојте да го мокрите лицето или да се шминкате пред да го залепите. и послабо лице.
Налепница 40PCS касети за подигнување на лице со фиксирано јаже, ленти со инстант V-форма за подигнување на лице, ленти за подигнување на лице со двојно намалување на брадата
Налепница 40PCS касети за подигнување на лице со фиксирано јаже, ленти со инстант V-форма за подигнување на лице, ленти за подигнување на лице со двојно намалување на брадата
Лифтинг на лице: Системот за подигнување на лицето и вратот ја подобрува опуштената кожа и ги елиминира брчките на лицето, вратот, брадата и пределот околу очите.Меки и удобни: Направени се од еколошки материјали, безбедни за употреба, здрави, меки и удобни, што може да ви помогнат да го подигнете лицето, вратот, очите и друго, без да ја чешате нежната кожа.Пренослива големина: налепниците за подигнување на лице со невидливи V-line се компактни и лесни, лесни за чување во мала кутија или козметичка кеса без да заземаат многу простор, а исто така можете да ги ставите во вашата чанта или џеб, носејќи ги на различни места за потребите на шминката.Пакетот е вклучен: Ќе добиете 40 парчиња ленти за подигање на лице и 8 парчиња јажиња за подигнување, достапни во различни должини и форми, доволно количество за да ги задоволите вашите барања за дневни потреби и замена.Забелешка: Чувајте го лицето чисто и суво пред да го користите, немојте да го мокрите лицето или да се шминкате пред да го залепите. и послабо лице.
Лента за кревање лице Лента за подигнување на брадата Долготрајна лента за лице отпорна на пот Лента за подигнување на лице
Лента за кревање лице Лента за подигнување на брадата Долготрајна лента за лице отпорна на пот Лента за подигнување на лице
Обезбедуваме бесплатни услуги за сопствен дизајн за лого и пакување-Прилагодените производи може да се земат мостри најдоцна во рок од 7-15 дена-За повеќе приспособени услуги за дизајн, ве молиме контактирајте не
Инстантно подигнување на лицето Подигнување на вратот Тајни ленти за тенки налепници против брчки Артефакт Невидлива налепница со лента
Инстантно подигнување на лицето Подигнување на вратот Тајни ленти за тенки налепници против брчки Артефакт Невидлива налепница со лента
Лепенка за подигнување на лице Лифт брадата вилица тенко лице Невидлив артефакт Налепница Леплива лента за шминкање Лифтинг лицеShindig Висококвалитетен лепенка за подигнување на лице Лифт брадата Вилица тенка налепница Леплива лента за шминкање налепница за подигнување на лице Трговија на големо-Шангај Shindig International Trading Co., Ltd., Ние доставуваме бесплатни дизајни за пакување
Топла продажба Инстант Лифт Лифт Лифт Подигнување на брадата Тајни ленти за лице Тенок налепница против брчки V Невидлив артефакт за обликување лице
Топла продажба Инстант Лифт Лифт Лифт Подигнување на брадата Тајни ленти за лице Тенок налепница против брчки V Невидлив артефакт за обликување лице
* Само 0,02 мм дебелина, дише и удобно.* Со силна еластичност, нема да направи вашето лице да се чувствува затегнато.* Веднаш ја крева и затегнува кожата, обликува V лице.* Невидливо, не е лесно да се најде.* Направен е само за паста, хипоалергична алатка за лифтинг на лице.* Лесен за користење. Овој производ можете да го користите според упатствата, што е погодно и без напор.* Дали мислите дека вашето лице не е доволно мало или фото ефектот не изгледа добро? Ако е така, тогаш пробајте го нашиот производ за да можете да имате V-лице без да морате да се подложите на естетска операција.
Тенок налепница против брчки V Невидлива налепница артефакт за обликување на лице Инстант кревање на лице и врат на брадата Secret Ta
Тенок налепница против брчки V Невидлива налепница артефакт за обликување на лице Инстант кревање на лице и врат на брадата Secret Ta
* Само 0,02 мм дебелина, дише и удобно.* Со силна еластичност, нема да направи вашето лице да се чувствува затегнато.* Веднаш ја крева и затегнува кожата, обликува V лице.* Невидливо, не е лесно да се најде.* Направен е само за паста, хипоалергична алатка за лифтинг на лице.* Лесен за користење. Овој производ можете да го користите според упатствата, што е погодно и без напор.* Дали мислите дека вашето лице не е доволно мало или фото ефектот не изгледа добро? Ако е така, тогаш пробајте го нашиот производ за да можете да имате V-лице без да морате да се подложите на естетска операција.
40 ЕЕЗ Приватна етикета Алатки за шминкање Невидливи брчки опуштена кожа Лента за подигнување на лице во форма V во форма на лента Лента за инстант кревање лице
40 ЕЕЗ Приватна етикета Алатки за шминкање Невидливи брчки опуштена кожа Лента за подигнување на лице во форма V во форма на лента Лента за инстант кревање лице
Лепенка за подигнување на лице Лифт брадата вилица тенко лице Невидлив артефакт Налепница Леплива лента за шминкање Лифтинг лицеShindig Висококвалитетен лепенка за подигнување на лице Лифт брадата Вилица тенка налепница Леплива лента за шминкање налепница за подигнување на лице Трговија на големо-Шангај Shindig International Trading Co., Ltd., Ние доставуваме бесплатни дизајни за пакување
Топла продажба Инстант Лифт Лифт Лифт Подигнување на брадата Тајни ленти за лице Тенок налепница против брчки V Невидлив артефакт за обликување лице
Топла продажба Инстант Лифт Лифт Лифт Подигнување на брадата Тајни ленти за лице Тенок налепница против брчки V Невидлив артефакт за обликување лице
* Само 0,02 мм дебелина, дише и удобно.* Со силна еластичност, нема да направи вашето лице да се чувствува затегнато.* Веднаш ја крева и затегнува кожата, обликува V лице.* Невидливо, не е лесно да се најде.* Направен е само за паста, хипоалергична алатка за лифтинг на лице.* Лесен за користење. Овој производ можете да го користите според упатствата, што е погодно и без напор.* Дали мислите дека вашето лице не е доволно мало или фото ефектот не изгледа добро? Ако е така, тогаш пробајте го нашиот производ за да можете да имате V-лице без да морате да се подложите на естетска операција.
40 парчиња/комплет Налепници за лице со невидливо тенко лице Линија на лицето брчки опуштена кожа Лента за подигнување на лице во облик V за лице
40 парчиња/комплет Налепници за лице со невидливо тенко лице Линија на лицето брчки опуштена кожа Лента за подигнување на лице во облик V за лице
* Само 0,02 мм дебелина, дише и удобно.* Водоотпорен, со силна еластичност, нема да направи вашето лице да се чувствува затегнато.* Веднаш ја крева и затегнува кожата, обликува V лице.* Невидливо, не е лесно да се најде.* Направен е само за паста, хипоалергична алатка за лифтинг на лице.* Лесен за користење. Овој производ можете да го користите според упатствата, што е погодно и без напор.* Дали мислите дека вашето лице не е доволно мало или фото ефектот не изгледа добро? Ако е така, тогаш пробајте го нашиот производ за да можете да го иматеV-лице без потреба од естетска хирургија.Спецификации:Еколошки материјал, безбеден, здрав, мек и удобен за употреба.Се претпоставува дека ги собира флакцидните мускули на лицето и го обликува контурите на вашето лице.Помага за витко и цврсто лице, за давање убав облик на лице.Откако пастата ќе се појави црвена и чеша, отстранете ја навреме.Белешки:1. Откако пастата ќе се појави црвена и чеша, отстранете ја на време 2, производот со силно лепило, чувствителна кожа ве молиме да гопретпазливост. 3. Ве молиме користете го првиот пат за да забележите дали кожата е абнормална по 1-2 часа.Отстапувањето на боите може да се разликува поради различните поставки на мониторот, ве молиме љубезно разберете.Ве молиме кажете ни прво кога имате било каков проблем, ние ќе ви ја дадеме најдобрата услуга и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Ви благодарам многу.
Chat
Now

Испратете го вашето барање