Shitesi me i mire
LEXO MË SHUMË
40 copë/Set Ngjitëse për fytyrën e fytyrës së padukshme të hollë Linja e fytyrës Lëkurë e varur me rrudha në formë V Shirit për ngritjen e fytyrës
Rreth këtij artikulli *  Ngritje e shpejtë e fytyrës: Shiriti për ngritjen e fytyrës është projektuar për të hequr menjëherë lëkurën e varur rreth fytyrës, përmirëson dhe forcon në mënyrë efektive fytyrën, hollon mjekrën dhe fytyrën, krijon një fytyrë në formë V. *  Ngjitëset e fytyrës së hollë :Faqe transparente për fytyrën, filma ultra të hollë (0,02 mm), të pavërejshme dhe definitivisht nuk është për njerëzit që ta vënë re. Filma ultra të hollë me një anë ngjitëse, natyrale, i papërshkueshëm nga uji, fleksibël, është plotësisht i padukshëm për grim, super në përputhje, të lehtë për t'u aplikuar *  Lehtë për t'u përdorur: Brenda sekondave, mund t'i aplikoni këto arna ultra të holla në zonat tuaja me probleme dhe të jeni jashtë derës. Thjesht ngjitni njërën skaj të shiritit në një vend të lëkurës, më pas TËRHEQeni LËKURËN 3 deri në 4 inç dhe shtyjeni fort poshtë. Rezultatet janë të menjëhershme! *  E lehtë dhe e lehtë për t'u mbajtur: Mund ta përdorni në dasma, punë, festa, modelim, shkrepje fotografish, etj. Është e lehtë për t'u përdorur dhe mbajtur. Efektet e fytyrës së dobët zgjasin gjatë gjithë ditës.
Shanghai Shindig 7LovesBeauty Face Lifting Tape Rekrutimi Global i Distributorit Partner
Ne jemi Shanghai Shindig, një kompani lider me mbi 15 vjet përvojë në industri në prodhimin e produkteve dhe aksesorëve të bukurisë me cilësi të lartë. Tani ne jemi në kërkim të një partneri shpërndarës global për të punuar me ne. Partneri ynë i çmuar do të gëzojë shumë përfitime ekskluzive. Na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje!
Lift i padukshëm I mirë për fytyrën më të zbehtë të lëkurës, i ripërdorshëm 24-orësh Vegla për fytyrën dhe shirita për ngritjen e fytyrës nën flokë Prodhuesit
Lift i padukshëm I mirë për lëkurën e thatë më të zbehtë Mjet për fytyrën e ripërdorshme 24-orëshe dhe shirita për ngritjen e fytyrës nën flokë  krahasuar me produkte të ngjashme në treg, ka avantazhe të pakrahasueshme të jashtëzakonshme për sa i përket performancës, cilësisë, pamjes, etj., dhe gëzon një cilësi të mirë reputacioni në treg.Shindig përmbledh defektet e produkteve të kaluara, dhe vazhdimisht i përmirëson ato. Specifikimet e ngritjes së padukshme E mirë për lëkurë të thatë, më e zbehta.
Shitësi i qerpikëve 3D Mink 22mm 25mm 27mm 28mm 30mm Qerpikët 5D Mink me shirit të plotë me paketim të personalizuar të qerpikëve pa egërsi e
Valixhe 2021 3D 5D 6D me etiketë private Qerpikët e rremë 100% të bëra me dorë, qerpikët e rremë me vizon, me shumicë të markës së vet
Personalizuar cilësinë më të mirë Hyrje në cilësi të lartë Të personalizuara 3 palë kuti qerpikësh prodhues nga Kina Shitje me shumicë
Shindig Personalizuar 3 palë kuti qerpikësh prodhues nga Kina, Ne ofrojmë dizajne falas për paketimShindig me cilësi të lartë të personalizuar 3 palë prodhues të kutive të qerpikëve nga Kina me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd., Ne ofrojmë shërbim të përkushtuar ndaj klientit 24/7. Çdo pyetje që na dërgoni do të trajtohet menjëherë dhe në mënyrë gjithëpërfshirëse për t'u siguruar që jeni të kënaqur. Prandaj, ne ju kursejmë të gjitha dhimbjet e kokës që vijnë me procesin e porositjes dhe pritjes së dorëzimit. Për ne, qëllimi është të sigurojmë që ju të keni atë ndjenjë "wow" me shërbimin tonë të përgjithshëmShindig Intro to Quality High Prodhuesit e personalizuar të 3 palëve të kutive të qerpikëve Nga Kina Shitje me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd.Shindig Prezantimi i cilësisë më të mirë në cilësinë e lartë Prodhuesit e përshtatur për 3 palë kuti qerpikësh nga Kina me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. Fabrika Shindig, MOQ fleksibël (Sasia minimale e porosisë) për të përmbushur kërkesat e klientitShindig Customized Best Quality Intro to Quality High Customized Prodhuesit e kutive të qerpikëve 3 palë nga Kina Shitje me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. Prodhuesit e Fabrikës Shindig Nga Kina, Me çdo lançim të stileve të reja të qerpikëve, ne dërgojmë mostra falas për klientët tanë nga Rreth botës. Ne na pëlqen që ata të provojnë produktet e reja në mënyrë që këta klientë të kenë mjaft besim për t'i blerë ato
Cilësi e lartë eyeliner i llojit shtypës me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd.
Shindig me cilësi të lartë eyeliner të tipit shtypës me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd., Ne ofrojmë shërbim të përkushtuar ndaj klientit 24/7. Çdo pyetje që na dërgoni do të trajtohet menjëherë dhe në mënyrë gjithëpërfshirëse për t'u siguruar që jeni të kënaqur. Prandaj, ne ju kursejmë të gjitha dhimbjet e kokës që vijnë me procesin e porositjes dhe pritjes së dorëzimit. Për ne, qëllimi është të sigurojmë që ju të keni atë ndjenjë "wow" me shërbimin tonë të përgjithshëm
Seti më i mirë i furçave për grim të plotë me cilësi të lartë me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. Çmimi i fabrikës - Shindig
Seti i plotë i furçave të grimit Shindig me cilësi të lartë me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd., Një shërbim i sigurt, i besueshëm dhe pa shqetësime që nga faza e prodhimit deri në momentin kur porosia juaj arrin në pragun tuaj. Ju nuk keni nevojë të ngrini asnjë gisht pasi ne ju largojmë dhimbjet e kokës dhe ju ofrojmë vetëm më të mirënShindig Seti i plotë i furçave të grimit më të mirë me cilësi të lartë me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. Çmimi i fabrikës - Shindig, Ne ofrojmë shërbim të përkushtuar ndaj klientit 24/7. Çdo pyetje që na dërgoni do të trajtohet menjëherë dhe në mënyrë gjithëpërfshirëse për t'u siguruar që jeni të kënaqur. Prandaj, ne ju kursejmë të gjitha dhimbjet e kokës që vijnë me procesin e porositjes dhe pritjes së dorëzimit. Për ne, qëllimi është të sigurojmë që ju të keni atë ndjenjë "wow" me shërbimin tonë të përgjithshëm
Çanta kozmetike e personalizuar me cilësi të lartë me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. Prodhues nga Kina
Çanta kozmetike me lazer Shindig me cilësi të lartë me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd., Me çdo lançim të stileve të reja të qerpikëve, ne dërgojmë mostra falas për klientët tanë nga e gjithë bota. Ne na pëlqen që ata të provojnë produktet e reja në mënyrë që këta klientë të kenë mjaft besim për t'i blerë atoShindig i personalizuar qese kozmetike lazer me cilësi të lartë Shitje me shumicë - Shanghai Shindig International Trading Co., Ltd. Prodhues nga Kina, MOQ fleksibël (Sasia minimale e porosisë) për të përmbushur kërkesat e klientit
Pse 7 e do bukurinë?

Në 7loves Beauty, ne fokusojmë përpjekjet tona për të ofruar produktet më të mira të bukurisë/kozmetike dhe shërbimin ndaj klientit

klientët. Ndërsa kemi të bëjmë me klientët tanë, ne krijojmë aspekte të favorshme për ta për t'u siguruar që janë

të kënaqur, duke përfshirë:

  1. MOQ fleksibël (sasia minimale e porosisë) për të përmbushur kërkesat e klientit


  1. 1-2 muaj ruajtje falas në rast se porositni mallra me shumicë. Kjo zgjidh disa çështje sfiduese me të cilat përballen klientët e tregtisë elektronike


  1. Një shërbim i sigurt, i besueshëm dhe pa shqetësime që nga faza e prodhimit deri në momentin kur porosia juaj arrin në derën tuaj. Ju nuk keni nevojë të ngrini asnjë gisht pasi ne ju largojmë dhimbjet e kokës dhe ju ofrojmë vetëm më të mirën
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj